REFERENCE

Vybrané reference z oblasti optimalizace a marketingu

Revoluční pokladní systémy a moderní dotykové pokladny jsou hlavním sortimentem společnosti AWIS, provozovatele webů pokladny-systemy.cz či pokladnapexeso.cz.

Společnost Rentex je již od roku 1995 předním výrobcem parafínových a palmových svíček. Eshopy se svíčkami a dekoračními předměty provozuje v ČR i na Slovensku.

Špičkový komplex nabízející péči o pacienty s Alzheimerovou chorobou představuje AlzheimerHome Zátiší. Najdete jej ve stejnojmenném areálu na Praze 4. /p>

Hodláte rekonstruovat nebo zateplovat dům? Chcete postavit pasivní dům na klíč? Zamluvte si nejlepší specialisty v oboru. Více na RaMu.cz

Mezi největší výrobce a prodejce nábytku v kamenných prodejnách patří provozovatel velkolepého eshopu Supersektor.cz, který funguje již od roku 2007.

Poslat zásilku do zahraničí pohodlně, rychle a levně dnes umožňuje kdekdo. Vypravit zásilku do celého světa, aniž byste udělali krok, takřka během okamžiku a skoro zdarma dokáže jen balikdozahranici.cz.

Zdravotnické potřeby, rehabilitační pomůcky a kosmetické přístroje eshopu Netmedik.cz, který patří mezi špičku v oboru již 5 let, nás udrží zdravé a svěží mnohem déle.

Nastartujte vlastní online podnikání s firmou již 13 let nabízející profesionální tvorbu webových stránek a eshopů na klíč s kompletním servisem v ceně webu.

Kdo potřebuje výhodně, rychle a odborně opravit mobilní telefon, tablet nebo notebook a jednou se obrátí na Mobilepoint.cz, už nikdy nový servis nehledá. Vyzkoušejte to i Vy!

Konečně zase poctivá, samostatná česká nástrojárna zabývající se malosériovou výrobou a zakázkovým kovoobráběním. Firma SteelForm vznikla v roce 1996.

…a mnohé další malé či velké firmy, weby i eshopy

Největší sportovní portál nabízí online přenosy, zpravodajství, podrobné statistiky i aktuální výsledky kopání, střelby, tahu, vrhu, trhu, nadhozu, pinkání, skoku, jízdy a běhu celého sportovního světa.

Oficiální prodejce americké značky Under Armour – eshop Armour-Store.cz dokonale vybaví celou rodinu a pošle ji sportovat do výhně, mrazu, sněhu i deště za báječné ceny.

Silroc.cz se zabývá výrobou dílů a komponentů z tekutého silikonového kaučuku (LSR) na vstřikovacích lisech pro klienty ze všech oborů.

Vítejte v budoucnosti! Jedna z nejlepších firem na poli tvorby webu a online aplikací. Provozuje web UVM.cz a Firon.cz

Vytvoří a navrhnou corporate identity, firemní design, grafiku na míru i fungující webdesign. Kdo? Špičkoví kreativní designéři z firmy ATONdesign.cz

65.000 kazet měsíčně, pásky, tonery a inkoust na svět přivádí Comps.cz, největší český výrobce spotřebního materiálu pro tiskárny.

Malé i velké brankáře a hráče vybavíte hokejovýma bruslema, hokejkou, helmou, rukavicema a veškerými chrániči za výhodné ceny na výjimečném eshopu HokejFloryk.cz.

Strašidelnou, zábavnou, denní nebo noční, ale vždy zajímavou, poučnou a mystickou túrku po Praze uspořádají specialisté z webů PragueTourInfo.com a McGeesGhostTours.com.

Registrovaná značka Ilwy provozuje maloobchod a velkoobchod se zdravotnickými potřebami. Staňte se ještě zdravější a krásnější díky Ilwy.cz.

Profesionální ekologický úklid rodinných domů, kanceláří a velkých výrobních či skladovacích prostor zastanou specialisté z Damauklid.cz a Ekologickyuklid.eu.