"Pojďme opřít spolupráci o výsledky"

Praxe od roku 2003 - Hmatatelné reference - Flexibilita
PPC | SEO | Social media

O mně2024-05-15T09:08:12+00:00

O MNĚ
Poznejte mě blíže.

Bezplatná konzultace

Čím si mohu zasloužit Vaši pozornost?

Stejně jako nejde vybírat produkt jen podle obalu či službu jen podle úchvatných reklamních hesel, není jednoduché vybrat ani reklamní agenturu, konzultanta či freelancera v oblasti propagace. Kvalitní marketing a optimalizace webu může výrazně ovlivnit jak start, tak i následný chod každé www stránky. A proto jsme všichni při volbě ideálního partnera v těchto vodách velmi obezřetní. I já musím pečlivě vybírat, s kým spolupracovat, za koho ručit a dát obrazně řečeno ruku do ohně.

To, co požaduji po svých partnerech, garantuji svým zákazníkům i já.

Odbornost a zkušenost | Selský rozum | Komunikativnost a flexibilitu | Dostupnost | Spolehlivost

Pokud očekáváte od svého partnera v online marketingu totéž a navrch přidáme 21 letou praxi, velmi dobré reference a stovky úspěšných realizací, pak jsme velmi blízko, aby se naše cesty protly.

Kontaktujte mě

Jak šel čas..

Dětství strávené v Brazílii jako by mě předurčilo k surfování a plážovému fotbalu, ale ani jedna z disciplín mi nešla. Místo nechytatelných střel z mých nártů jsem sítě rozvlnil já sám, chycen vším kolem počítačů (Atari, Commodore 64, pak první 386), a kromě hraní her jsme později v ČR s partou kamarádů psali recenze do praotce herních časpisů – magazínu Excalibur – v roce 1995.

Po studiích jsem v roce 2000 nastoupil do svého prvního zaměstnání coby „machr přes počítače“. Za dva roky nastal zásadní zlom. S tátou jsme nejprve od nuly postavili a pak provozovali eshopy, jež jsme přivedli k obratům v řádu desítek milionů Kč. Žádná koruna však nesměla být proinvestována vniveč, proto jsem se právě v této zkoušce ohněm naučil nejvíc o marketingu a SEO.

Musel jsem se naučit pracovat s omezenými rozpočty a vytěžit z nich maximum – to byla ta nejlepší škola. I proto rád pomáhám začínajícícm webům i start-upům, kde vím, jak důležité je investovat s co možná největší efektivitou.

V roce 2011 jsem – již coby zasvěcený a praxí obohacený analytik – nastoupil na oddělení ecommerce nadnárodní společnosti Ringier Axel Springer (dnes CNC – provozovatel Blesk.cz, Reflex.cz či iSport.cz).

Leden 2014 znamenal mé úplné osamostatnění. Od té doby už funguji jako MirKop.

728 444 454
Dostupný jsem každý den od 7.00 do 21.00

mirek@mirkop.cz
Odepíši max do 24h

Kontaktní formulář

Kancelář
Komenského 1, Jablonec nad Nisou